Reklama v katalogu ubytování

Zaregistrujte si své ubytovací zařízení ve Velké Úpě, Peci pod Sněžkou a okolí v našem katalogu ubytování a buďte vidět. Za svou prezentaci na webu neplatíte.

Můžete si přidávat více ubytovacích zařízení, vkládat fotografie a libovolné množství informací o Vašem ubytování, a to nejen ve Velké Úpě. Z Vámi zadané adresy Vašeho hotelu nebo pensionu či horské chaty se automaticky vygeneruje zobrazení na mapě.

K dispozici je rezervační formulář. Zájemci o ubytování ve Vašem zařízení si můžou objednat pokoj přímo z našeho webu, přičemž objednávku obdržíte na Váš e-mail.

Více informací o přidání ubytování do katalogu najdete zde. Pokud máte nějaké otázky k registraci ubytování nebo návrhy na zlepšení, napište nám. Uvítáme Vaše nápady.

počasí

Dnes 18:27 hod.

Jasno

7.8 °C

Jasno

více informací o počasí

webkamera
webkamera Velká Úpa
Velká Úpa (chata Portášky)
16.04.2024 18:27
Novinky
10. 1. 2014

SkiTour - nová lyžařská trasa

Nová lyžařská trasa spojuje Janské Lázně a Pec pod Sněžkou přes Černou horu. Stačí vyjet kabinkovou lanovkou z Janských Lázní na Černou horu, zhruba 300 metrů se nechat převést rolbou a sjet 3 kilometry z Černé hory do Pece pod Sněžkou.

9. 1. 2014

Nové rolby a zasněžování ve skiareálu Pec pod Sněžkou

Ve skiareálu Pec pod Sněžkou pokryjí děla sjezdovky Javor technickým sněhem 3x rychleji než dosud. K lepší kvalitě lyžování přispějí i 2 nové rolby a 7 nových sněžných děl.

více aktualit »

Tip na ubytování

Pension Modřín Wellness

Pension Modřín WellnessZobrazit detail

Pension Modřín se nachází v centru lyžařského areálu SKIPORT Velká Úpa – Pec pod Sněžkou, na svahu Portášky, 200 m od hlídaného...

Horská chata Portášky

Horská chata PortáškyZobrazit detail

Horská chata Portášky se nachází v nádherném prostředí Krkonošského národního parku, v jeho 2. zóně, kde narušení...