Apartmán pod Javorem v apartmánovém domě

Adresa:Pec pod Sněžkou 335/204, 542 21 Pec pod Sněžkou
Telefon:736 671 836
E-mail: felcmanladislav@seznam.cz
GPS: 50°41'14.711"N, 15°43'35.619"E
Ceny:

Cena je stanovena za celý apartmán (2 dvoulůžka) na 1 den (1 noc), a to bez ohledu na počet ubytovaných.

V ceně je zahrnuto:
  • vybavení lůžkovinami, osuškami, ručníky, utěrkami,
  • vytápění apartmánu, teplá a studená voda,
  • používání televize, internetu a kuchyňské linky,
  • užívání garáže č. 32 a lyžařského boxu.

V zimním období se doporučuje vybavit vozidlo sněhovými řetězy a lopatou.

Ceník na rok 2011

  • Cena v zimním období 1.1.–26.3. a 26.11.–31.12.: 1600 Kč/den
  • Cena v letním období 23.4.–30.9.: 1040 Kč/den
  • Cena mimo sezónu 27.3.–22.4. a 1.10.–25.10.: 880 Kč/den

Poplatek za rekreační pobyt činí za osobu a každý i započatý den pobytu 15 Kč/den a je započten v ceně.
Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 a nad 70 let.

Ubytování v apartmánu

Vybavení apartmánu: v apartmánu jsou dvě rozkládací dvoulůžka s kuchyňským koutem, jídelní bar, LCD televizor se satelitem (20 českých programů). Ve vybavení kuch. linky je skloker. deska, lednička, parní trouba, myčka nádobí, nádobí. Prostorná chodba a komora s vestavěnými skříněmi Vám umožní pohodlné převlékání a sušení oděvů. Na chodbě je WC a koupelna se sprchovým koutem a podlahovým vytápěním.
K apartmánu patří uzamykatelný lyžařský box (na chodbě u výtahu) a jedno parkovací místo v 2. podzemním podlaží parkovacích garáží 32 (ne LPG).
K dovršení pohodlí Vám nabízíme volné připojení na WIFI.
Pobyt v našem apartmánu je přizpůsoben pohodlí 2–4 dospělých osob a umožňuje skutečný komfort – parkujete v garáži, odkud se snadno odeberete výtahem do 2. NP (byt č. 204), jste na okraji lesa, přímo u sjezdovky, ale i na okraji malebného městečka.

Turistické cíle

Sjezdovka Javor 50 metrů, výchozí bod celého Ski areálu - Javor, Zahrádky, Hnědý vrch, který provozuje 4 sedačkovou lanovku a 9 vleků. Tato oblast je populární zvlášť mezi rodinami s dětmi, protože je možné vybrat si od cvičných louček až po náročné sjezdové terény. Ve večerních hodinách jsou v provozu 3 vleky s umělým osvětlením. Pro vyznavače snowboardingu je po celou sezónu v provozu velký funpark. Pro běžkaře je stále upravována Krkonošská magistrála. Na Javoru je od roku 2009 nová freestylová sjezdovka 800 metrů dlouhá a 2 dopady pro mega skoky, dále nové vybavení lyžařské školy – nový dětský vlek a pohyblivý pás.
Malebné horské městečko Vám nabízí značné množství restaurací, barů, bowling, bobovou dráhu, fitness, posilovny, bazén, tenis, squash, lanový park atd. Stejně krásná jako zimní sezona, jsou zde i jarní, letní i podzimní období s využitím k turistice a výletům na Sněžku, do Janských Lázní či Špindlerova Mlýna.

Rezervace ubytování

Pokud máte zájem rezervovat si ubytování v tomto ubytovacím zařízení, využijte náš rezervační formulář. Rezervace bude odeslána přímo na e-mailovou adresu poskytovatele ubytování.

* Povinné údaje
Jméno:
Příjmení:
Adresa:
Telefon:
E-mail:
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:
Počet osob:

Zpět na seznam

Foto
fotofotofoto
fotofotofoto
foto