Chata Borůvka

Adresa:Velká Úpa 16, 542 22 Pec pod Sněžkou
Telefon:608 248 276
E-mail: boruvka-velkaupa@volny.cz
Web: www.chata-boruvka.cz
GPS: 50°41'2.254"N, 15°47'26.263"E
Ceny:

ubytování od 300 Kč

Horská chata Borůvka

Klidná dovolená mimo hlavní turistické trasy, kam můžete vzít s sebou svého čtyřnohého mazlíčka, kde můžete vypnout a dělat, co právě chcete, pro jednou zapomenout na starosti a dovolenou si prostě užít…

Touto cestou jsem chtěla poděkovat všem, kteří se k nám přijeli podívat v letošní jarně-letní sezóně. V některých týdnech se u nás sešlo i pět pejsků na dovolené se svými páníčky, podle kladných ohlasů v naší psí kronice :)
Ke konci léta k nám zavítali s několikaletými přáteli majitelé psího útulku z Řepnice – Litoměřice, tzv. Psí domov. Když Vám bude někdy smutno, podívejte se na jejich webové stránky, třeba si vyberete svého nového kamaráda, více na www.psidomov.cz.

Vážení hosté, konečně nám počasí začalo přát a sněhu přibývá každým dnem pár centimetrů a za chvilku to bude na chaloupce jako v pohádce.

Díky Vašim rychlým ohlasům jsme zaplnili skoro všechny termíny a už nám zbývá pouze pár posledních pokojů. Děkujeme všem a už se těšíme na Vaši návštěvu! :-)

Rezervace ubytování

Pokud máte zájem rezervovat si ubytování v tomto ubytovacím zařízení, využijte náš rezervační formulář. Rezervace bude odeslána přímo na e-mailovou adresu poskytovatele ubytování.

* Povinné údaje
Jméno:
Příjmení:
Adresa:
Telefon:
E-mail:
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:
Počet osob:

Zpět na seznam

Foto
fotofotofoto
fotofotofoto
fotofotofoto
fotofoto