Penzion LESNÍ PRAMEN

Adresa:Velká pláň 156, 542 21 Pec pod Sněžkou
Telefon:776201414
E-mail: lesnipramen.mv@seznam.cz
Web: www.lesni-pramen.cz
GPS: 50°41'57.628"N, 15°43'43.191"E
Ceny:
Ceník na letní sezonu 3.6.2016 do 29.9.2016 
Dospělá osoba za noc se snídaní : 490 kč
Dospělá osoba s polopenzí: 640 kč
Děti od 2-10 let se snídaní: 350
Dítě od 2-10 let s polopenzí: 430 kč
Děti od 0-2 let: 50 kč
Domácí mazlíčky po domluvě s provozovatelem.

Máme celkem 10 pokojů různých velikostí a to jak dvoulůžkové, trojlůžkové a čtyřlůžkové.

Naši ubytovaní, kteří jsou u nás více jak 4 noci mají také zdarma jednu hodinu bowlingu v cca 60 ti metrů vzdálené herně p.Makovičky.

Cena za ubytování je včetně parkování u Penzionu, připojení k síti Wi-Fi. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením s ručníky a hygienickými potřebami, Tv.

Zruší-li klient potvrzený pobyt do 61 dnů před nástupem pobytu je storno rezervace zdarma. Zruší-li potvrzený pobyt v době 60 dnů před nástupem pobytu, účtují se mu stornopoplatky ve výši 20% z hodnoty objednaných služeb, 40 dnů před nástupem 40% z hodnoty objednaných služeb, 20 dnů před nástupem 50%. Zruší-li klient pobyt nebo část pobytu 3 dny před příjezdem, po příjezdu nebo během pobytu, účtují se mu storno poplatky ve výši 100% z hodnoty objednaných služeb.

Veškeré storna lze s námi osobně projednat a vždy najdeme společnou cestu (např. změna termínu). Můžeme se vždy domluvit v oprávněných situacích.

Jsme rodina , která na horách žije již několik roků a provozovali jsme rodinný penzion s restaurací, ale z důvodu nedostačující kapacity jsme se přesunuli právě na penzion Lesní pramen, který je teď naším domovem. Rádi bychom vám náš penzion přiblížily je to velký dům s domácí kuchyní, prostornou jídelnou a kvalitně zásobeným barem. Je tu prostor pro odpočinek jak na sluneční terase nebo na sedačkách v domě, pro děti je tu dětská herna a venku samozřejmě trampolína. Necháme vás přenocovat v pokojích se sociálním zařízeních v pár pokojích je i vana ve zbylých pak sprchové kouty. Pokoje jsou vybaveny  kvalitním nábytkem z masivu, taktéž pohodlnými postelemi se zdravotními matracemi, Tv, Wi-fi připojením. Snídaně a večeře se obvykle podávají v jídelních prostorách bufetovým stylem, ale za hezkého počasí je možné snídat na terase a kochat se báječným výhledem. Po domluvě s kuchařem může být večeře podávaná na grilu na terase. Výhoda je také dopravy parkovat můžete přímo u penzionu, v zimních měsícíh se už ,ale musíte určitě vybavit zimními řetězy. Penzion se nachází ve výšce 900 m nad mořem a na vrchol nejvyšší hory je to pěšky přibližně 7 km. Do samého centra města Pece pod Sněžkou je to pak 10 až 15 minut chůzí.

Moc si přejeme aby se Vám u nás líbilo a rádi jste se vraceli.

Rodina Vyhnanovských.

Rezervace ubytování

Pokud máte zájem rezervovat si ubytování v tomto ubytovacím zařízení, využijte náš rezervační formulář. Rezervace bude odeslána přímo na e-mailovou adresu poskytovatele ubytování.

* Povinné údaje
Jméno:
Příjmení:
Adresa:
Telefon:
E-mail:
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:
Počet osob:

Zpět na seznam

Foto
fotofotofoto
fotofotofoto
fotofotofoto
foto