Rodinný penzion MÍŠA

Adresa:Velká Úpa 203, 542 21 Pec pod Sněžkou
Telefon:+420 603 195 697
E-mail: pension.misa@worldonline.cz
Web: www.penzion-misa.cz
GPS: 50°41'21.855"N, 15°45'26.256"E
Ceny:

od 360 Kč /os. / noc se snídaní

Ubytování v penzionu

Rodinný penzion Míša naleznete na klidném místě horského střediska Pec pod Sněžkou, na "staré cestě" z Pece pod Sněžkou do Velké Úpy. Penzion Míša nabízí pohodu, příjemné ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Příjemné domácí prostředí, snídaně formou švédského stolu a dobrou domácí kuchyní.

Součástí penzionu Míša je také stylově zařízená nekuřácká jídelna pouze pro ubytované hosty. Možnost připojení wifi na internet. K penzionu dále náleží lyžárna, zahrádka s ohništěm a letní terasou. Parkování je možné u objektu celoročně.

Penzion je umístěn na ideálním místě s mnoha možnostmi na výlety do všech stran. Poloha penzionu je dobrá pro milovníky lyžování i turistiky. Okolo penzionu vede běžecká trať. K lyžařskému areálu Portášky  se dostanete za 5 minut a do skiareálu SkiPec Skibusem, na lyžích a přibližovacím vlekem. Zastávka skibusu se nachází cca 80 m od penzionu.

Rezervace ubytování

Pokud máte zájem rezervovat si ubytování v tomto ubytovacím zařízení, využijte náš rezervační formulář. Rezervace bude odeslána přímo na e-mailovou adresu poskytovatele ubytování.

* Povinné údaje
Jméno:
Příjmení:
Adresa:
Telefon:
E-mail:
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:
Počet osob:

Zpět na seznam

Foto
fotofotofoto
fotofotofoto
fotofotofoto
fotofotofoto