Sněžka Residence

Adresa:Pec pod Sněžkou 194, 542 21 Pec pod Sněžkou
Telefon:728 630 798
E-mail: info@ubytovani-snezka.cz
Web: www.snezka-ubytovani.cz

Sněžka residence nabízí ubytování v luxusních apartmánech v centru Pece pod Sněžkou. Přijeďte do k nám a odpočiňte si v nejkrásnější lokalitě celých Krkonoš.

Sněžka Residence patří mezi nejkrásnější ubytování v celých Krkonoších. Budova je replikou budovy z přelomu 19. a 20. Století. Vnější tradiční vzhled kontraktuje s moderním a luxusním interiéry, které nabízejí ten nejvyšší standard pro Vaše pohodlí.  Veškeré pokoje jsou kompletně vybavené, mají nadstandardní vybavení. Internet a televize se satelitními programy jsou samozřejmostí.

Budova nabízí 14 samostatných bytů od 40-ti do 110-ti metrů čtverečních. Každý z bytů má kompletní vybavení včetně kuchyní.

Každý z apartmánů má zajištěno parkování přímo u budovy. Součástí společných prostor Sněžka Residence je lyžárna s automatickým sušákem na lyžáky. V tomto prostoru je samozřejmě možno uložit horská kola apod. K dispozici je také pračka.

Rezervace ubytování

Pokud máte zájem rezervovat si ubytování v tomto ubytovacím zařízení, využijte náš rezervační formulář. Rezervace bude odeslána přímo na e-mailovou adresu poskytovatele ubytování.

* Povinné údaje
Jméno:
Příjmení:
Adresa:
Telefon:
E-mail:
Datum příjezdu:
Datum odjezdu:
Počet osob:

Zpět na seznam

Foto
fotofotofoto
fotofotofoto
fotofoto