Atrakce – relax a zábava

Happy Hill – Pec pod Sněžkou

Happy Hill provozuje lanové centrum pro děti i dospělé (Monkey park) a celou řadu dalších aktivit. V letním období je zde půjčovna horských kol, terénních koloběžek, lukostřelba, nordic walking, cyklo MTB výlety, prohlídky dolu Kovárna, horolezecký výcvik, bungee running a další. V zimě je to především kvalitní lyžařská škola s půjčovnou sportovních potřeb.

Více informací najdete na www.happyhill.cz.

Relaxpark – Pec pod Sněžkou

Relax park je nově vystavěné sportovně-relaxační centrum. Nachází se pod vrcholem nejvyšší hory ČR Sněžky a při návštěvě Pece pod Sněžkou ho nemůžete přehlédnout.
Relax park je vybaven atrakcemi pro rodiny s dětmi i aktivní sportovce. Jeho provoz je celoroční a večerní jízdy na horské bobové dráze jsou velkým lákadlem pro návštěvníky parku.

Aktivity Relax parku

Horská bobová dráha
Horská bobová dráha v Peci pod Sněžkou je výjimečná svou atypickou tratí vystavěnou po úbočí strmého svahu nabízející množství zatáček a speciálních okruhů vedoucích v některých místech až 8 m nad zemí s 90ti metrovým převýšením.

Skluzavky
Není skluzavka jako skluzavka! U nás zažijete opravdu netradiční sklouznutí, které nemůžete vynechat! Již jste se projeli na skluzavce pod zemí? U nás to můžete na jedné ze tří tras skluzavek vyzkoušet! Bohužel skluzavky nekloužou za mokra.

Trampolíny
Osmimístné trampolíny uspokojí jak děti tak dospívající mládež nebo dospělé do váhy 70 kg.

Lanový park - Monkey park
Je pro Vás připraveno kvalitní lanové cetrum. Návštěvník Pece pod Sněžkou se tak může kromě svezení na bobové dráze nebo skluzavkách věnovat na jednom místě i další adrenalinové aktivitě. Monkey park je určen nejširší veřejnosti včetně dětí od 140 cm výšky. Je projektován a koncipován tak, aby ho mohl absolvovat i absolutně netrénovaný turista nebo dítě od dané výšky.

Jízda na kladce
Jízdu na kladce nad hlavami turistů proudících na Sněžku a nad peckou přehradou prostě nemůžete přehlédnout. Lanový přejezd Bukového údolí v délce 202 metrů, 15 metrů nad zemí je prostě něco. Po přejezdu údolí následují 2 lanové překážky a další 60 metrový sjezd na pevnou půdu pod nohama. Nevěříte?

Dětské hřiště a Snack bar
Pro nejmenší návštěvníky Relax parku je u zahrádky Snack baru připraveno dětské hřiště. K příjemně prožitému dni patří i dobré posezení s občerstvením ve Snack baru Relaxparku. Pro skupiny, teamy a firmy zajišťuje Relax park na objednávku cateringové služby.

Více informací najdete na www.relaxpark.cz.

foto foto foto
Relax park - bobová dráha
Relax park - skluzavky
Relax park - Monkey park
 
foto foto foto
Relax park - skluzavky
Relax park - trampolíny
Relax park - Monkey park
 
foto foto foto
Relax park - dětské hřiště
Relax park - bobová dráha
Relax park - Monkey park
 
foto foto foto
Relax park - Snack bar
Relax park - jízda na kladce
Relax park - bobová dráha
 
počasí

Dnes 10:28 hod.

Jasno

7.8 °C

Jasno

více informací o počasí

webkamera
webkamera Velká Úpa
Velká Úpa (chata Portášky)
28.02.2024 10:28
Novinky
10. 1. 2014

SkiTour - nová lyžařská trasa

Nová lyžařská trasa spojuje Janské Lázně a Pec pod Sněžkou přes Černou horu. Stačí vyjet kabinkovou lanovkou z Janských Lázní na Černou horu, zhruba 300 metrů se nechat převést rolbou a sjet 3 kilometry z Černé hory do Pece pod Sněžkou.

9. 1. 2014

Nové rolby a zasněžování ve skiareálu Pec pod Sněžkou

Ve skiareálu Pec pod Sněžkou pokryjí děla sjezdovky Javor technickým sněhem 3x rychleji než dosud. K lepší kvalitě lyžování přispějí i 2 nové rolby a 7 nových sněžných děl.

více aktualit »

Tip na ubytování

Pension Modřín Wellness

Pension Modřín WellnessZobrazit detail

Pension Modřín se nachází v centru lyžařského areálu SKIPORT Velká Úpa – Pec pod Sněžkou, na svahu Portášky, 200 m od hlídaného...

Horská chata Portášky

Horská chata PortáškyZobrazit detail

Horská chata Portášky se nachází v nádherném prostředí Krkonošského národního parku, v jeho 2. zóně, kde narušení...